سامانۀ تشخیص چهرۀ پایش چگونه به مدیریت و تأمین امنیت باشگاه شما کمک کند؟

بسیار پیش می‌آید که قهرمانان و ورزشکاران حرفه‌ای به باشگاه بیایند و کارکنان باشگاه آن‌ها را نشناسند و رفتاری متناسب با جایگاه آن‌ها نشان ندهند و باعث ناراحتی ایشان شوند یا مشتریان وفادار باشگاه از شلوغی فضا شاکی باشند و دوست داشته باشند که در زمان‌های خلوت به تمرین خود بپردازند ولی آمار دقیقی از ساعات خلوت نتوان به آن‌ها ارائه کرد یا افرادی با سوابق بد که در لیست سیاه باشگاه قرار دارند، وارد باشگاه شوند و نظم و امنیت را مختل کنند و نتوان به سرعت آن‌ها را در بدو ورود شناسایی کرد و مانع از ورود آن‌ها شد یا دستگاه گران‌قیمتی خراب شود ولی کسی نداند که دقیقاً چه کسانی این کار را کرده‌اند. سؤالی که اینجا مطرح می‌شود این است که دوربین‌های مداربسته چه نقشی در حلّ این گونه معضلات باشگاه‌ها دارند؟

امروزه دوربین‌های مداربسته در تمامی فضاهای ورزشی دیده می‌شوند. تصاویر دریافتی این دوربین‌های پرشمار به اتاق مانیتورینگ ارسال می‌شوند، یا بر روی نمایشگرهای رایانه‌های بخش مدیریت و حراست به نمایش درمی‌آیند و پس از مدتی(۲۰ الی۳۰ روز) برای ضبط تصاویر جدید حذف می‌شوند. مدیران باشگاه، مسئولان اتاق مانیتورینگ و حراست تلاش می‌کنند که به وسیلۀ دوربین‌های مداربسته امنیت باشگاه‌ها را تأمین کنند، ولی چطور ممکن است که نیروی انسانی بتواند در یک لحظه به همۀ تصاویر دوربین‌های مداربسته اشراف داشته باشد؟ چطور ممکن است که پس از مدتی خیره شدن به تصاویر دوربین‌های مداربسته احساس ملال و دلزدگی نکند و نسبت به همۀ وقایع جاری حساسیت نشان دهد؟ چطور ممکن است که خسته و کم‌دقت نشود و در لحظه تمامی افراد در حال عبور و مرور را شناسایی کند و متناسب جایگاهشان به آن‌ها احترام بگذارد؟ تیم ما در شرکت نما پایش سازان برای همۀ سؤالات گفته شده و نیازهای دیگر بخش مدیریت و حراست باشگاه، راهکاری مطمئن، هوشمند، مکانیزه، ۲۴ ساعته، آینده‌نگر و یکپارچه را به شما پیشنهاد می‌دهد. پیشنهاد ما سامانۀ تشخیص چهرۀ پایش است که با قابلیت‌های فراوان، نیازهای امنیتی، نظارتی و آماری باشگاه شما را تأمین می‌نماید و ظرفیت‌های نادیده و بالقوۀ دوربین‌های مداربسته را به فعلیت می‌رساند و با خدمات لوکس خود رضایت قهرمانان و ورزشکاران را از باشگاه شما به میزان قابل ملاحظه‌ای افزایش می‌دهد. در راستای حلّ معضلات اشاره شده، با سامانۀ تشخیص چهرۀ پایش می‌توانید بر تردد افراد در محیط باشگاه هوشمندانه و مکانیزه نظارت و مدیریت کنید.

 

راهکارها و ویژگی‌های سامانۀ پایش

– این سامانه قابلیت انطباق‌پذیری با تعداد نامحدود دوربین در انواع گوناگون را دارد و می تواند با طیف گسترده‌ای از امکانات (شامل سیستم کنترل فراگیر، آلارم‌دهی هوشمند، اتصال به درب‌ها و رلۀ انواع راهبندها، اتصال به ماژول سخنگو، اتصال به نمایشگرها، قابلیت ارسال پیامک و غیره) مجهز شود.

– این سامانه قابلیت یکپارچه شدن با سامانۀ خودروپا را دارد که به شما امکان نظارت جامع، هوشمند و مکانیزه بر تمامی ترددهای انسانی و خودرویی را تقدیم می‌نماید.

– از طریق این سامانه به تماس مستقیم با مراجعان نیازی نیست و شأن قهرمانان، ورزشکاران، مربیان و کارکنان حفظ می‌شود.

– با معرفی کردن تصاویر قهرمانان و ورزشکاران به سامانۀ تشخیص چهرۀ پایش، می‌توانید در امر تکریم ارباب رجوع، شأن قهرمانان و مربیان خود را حفظ فرمایید و با قابلیت اتصال به ماژول سخنگو و … به شکل منحصر به فرد و لوکسی خوش‌آمدگویی فرمایید.

– با استفاده از سامانۀ پایش می‌توانید به تک‌تک ورزشکاران به وسیلۀ نمایشگرهای مجموعه، برنامه‌های روزانه‌شان را اطلاع‌رسانی کنید و با این خدمات لوکس میزان رضایتمندی ایشان را از باشگاه خود افزایش دهید.

– این سامانه با سیستم تشخیص چند مرحله‌ای خود می‌تواند در کنار تشخیص چهره از دیگر امکانات تشخیص هویت استفاده کند و ضریب امنیت باشگاه شما را ارتقاء دهد.

– سامانۀ پایش با اتوماتیک کردن درب‌های باشگاه شما، از ورود افراد متفرقه به محیط جلوگیری می‌نماید و با تعریف محدودیت دسترسی افراد، از تردد افراد در محیط‌های دیگر ممانعت می‌کند.

– با سامانۀ پایش می‌توانید در هزینه‌های نیروی انسانی خود صرفه‌جویی کنید و به نیروی انسانی خود در انجام دادن وظایف محوله کمک شایانی بنمایید.

– این سامانه با نظارت فراگیر خود آمارهای متنوعی از جمله تعداد افراد به تفکیک سن و جنسیت، میزان حضور و توقف مربیان، ورزشکاران و کارکنان در بخش‌های مربوطه، را به شما ارائه می‌دهد و به شما در مدیریت ساعات پرتردد باشگاه کمک می‌کند.

– با ایجاد فضایی کاربری برای مشتریان وفادار خود در سامانۀ پایش می‌توانید آن‌ها را در جریان شلوغی یا خلوتی فضای باشگاه قرار دهید.

–  این سامانه می‌تواند بر روی بسیاری از کامپیوترهای امروزی پیاده شود و نیازی به دستگاه‌های کامپیوتری و خاص دیتابیس‌های پرهزینه و یا دوربین‌های گران قیمت ندارد.

– با سامانۀ پایش می‌توانید هزینه و حجم ذخیره‌سازی خود را به شکل باورنکردنی کاهش دهید و برای دوره‌های طولانی‌تری تصاویر خود را آرشیو کنید و از اطلاعات ذخیره شده برای تأمین امنیت آیندۀ باشگاه خود استفاده کنید.

– سامانۀ هوشمند پایش با سرعت و دقت فراوان تمامی ترددها را ثبت می‌کند و به همۀ آنچه محیط امن باشگاه را تهدید می‌کند، واکنش نشان می‌دهد.

– با سامانۀ پایش می‌توانید به صورت مکانیزه و هوشمند از ورود افراد لیست سیاه به باشگاه جلوگیری کنید و در صورت دیده شدن فرد تحت نظر مسیرهای تردد او را ردیابی کنید و از موقعیت او در لحظه مطلع شوید.

– با سامانۀ پایش می‌توانید به راحتی و با سرعت و دقت فراوان افراد مورد نظر خود را جستجوی تصویری نمایید و بدون بازبینی زمان‌بر تمامی تصاویر، گزارش کاملی از وضعیت تردد این اشخاص را در گذشته و حال به دست آورید.

– با این سامانه شما می توانید با اطمینان کامل شب‌ها را بدون نیاز به حضور در باشگاه، در خانه سپری کنید.